· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Casnicie, familie >Noi, femeile > As vrea o carte despre regimul disociat !!!
< subiectul anterior :: subiectul urmator >
subiect nou  raspunde
autor As vrea o carte despre regimul disociat !!!     
Loreena

Copii
Carla Maria: 16 ani

17.02.2005 12:21   As vrea o carte despre regimul disociat !!!  citat 

Pe internet am dat de o carte despre regimul disociat; stie cineva unde as putea sa o gasesc? sau daca mai exista si alte carti pe tema asta?
confuz confuz confuz
Regimul disociat
TE266
Dieta vedetelor
Autor: Anne Rice
Editura Alex Alex
Numar pagini: 120

Asta o caut pentru sotul meu, dar chiar vreau sa intreb daca pot sa manac si eu dupa regulile regimului disociat avand in vedere ca alaptez; din cate stiu se poate manca oricat si oricand doar sa nu amesteci alimentele, adica o zi carne, una legume si fructe si in alta lactate, fara prajeli, sucuri indulcite, paine, alcool (oricum nu beau ca alaptez, .........doar bere scot limba ).

Recunosc ideea mi-a venit de la emisiunea "Nasul" de aseara care a avut-o invitata pe Monica Anghel care a slabit 17 kg in aproape 4 luni.

Mercic mult.
sarut

sus

Denunta
Daneza13

Copii
Tudor-Stefan (Tody): 17 ani, 2 luni
Mara Christine: 15 ani, 5 luni

18.02.2005 9:32     citat 

Uite-te si aici:
http://www.parinti.com/modules.php?name...=3961&f=51
Cartea respectiva s-ar putea s-o mai gasesti inca in Ro.,eu am luat-o mai demult,dar am uitat s-o aduc aici cu mine foarte fericit .

sus

Denunta
Loreena

Copii
Carla Maria: 16 ani

19.02.2005 11:36     citat 

Mercic mult de tot, la cate indicatii s-au dat m-am lamurit, oricum caut si cartea; de ex chiar nu stiam ca nu ai voie morcovi, aaa de fapt a zis Monica Amghel ca legumele sa fie albe sau verzi.

Pupicic sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> 
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: