· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Una, alta >Felicitari > La multi ani, Daria!!!!
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2  »
subiect nou  raspunde
autor La multi ani, Daria!!!!     
muztu

Copii
Eca
Peter

29.01.2003 11:50   La multi ani, Daria!!!!  citat 

La multi ani, Daria!
Sa fii sanatoasa, sa fii fetita cuminte si ascultatoare, sa cresti mare si frumoasa, sa ai parte de tot norocul din lume si sa le aduci parintilor tai numai bucurii.
Distractie placuta si sa va traiasca micuta!!!!

sus

Denunta
mumulina

Copii
Alexandra-Ioana: 21 ani, 3 luni
Teodora-Paula: 16 ani, 10 luni

29.01.2003 2:01     citat 

La multi ani, frumusico!
sa fiti sanatosi (toti) si sa va bucurati de venirea lui bb. aaa, si daca se lasa cu tort si sampanie, vrem si noi scot limba

sus

Denunta
puricel

Copii
BIANCA ALLISON: 16 ani, 9 luni

29.01.2003 3:56     citat 

LA MULTI ANI,DARIA !
SA CRESTI MARE SI SA FII CUMINTE !

Ani si puricelul mic Bianca

sus

Denunta
Aducut

Copii
Codrin
Olguta
Cornelia

29.01.2003 4:24     citat 

Sumiso
sa-ti creasca fata mare si frumoasa si sa te bucuri de ambii copii cat poti tu de mult.
La Multi Ani Daria, sa cresti mare si desteapta si sa ai parte de fericire cu carul.
PS : sa-ti iubesti fratioru' si sa nu-i furi biberonu' foarte fericit

sus

Denunta
vladosmina

Copii
vlad: 17 ani, 11 luni

29.01.2003 5:06     citat 

La multi ani fericiti si norocosi, scumpa Daria!
Sa cresti mare, frumosa si desteapta!
Ce cadouri ai primit? Poate ne spune si noua mami;)

sus

Denunta
Ami

Copii
David Alexandru: 17 ani, 9 luni
Luca Gabriel: 10 ani, 6 luni
am nascut deja!

29.01.2003 5:41     citat 

La multi ani, Daria! Sa cresti mare si frumoasa si sa ai parte de tot norocul din lume. Sa-ti dea Dumnezeu sanatate multa si sa fi fericita!

sus

Denunta
Anne-Marie

Copii
Alexandra: 17 ani, 7 luni
Adelina: 9 ani, 4 luni

29.01.2003 10:51     citat 

Sa fii fericita Daria... sa ai mult noroc in viata...

sus

Denunta
SMOKY

29.01.2003 11:16     citat 

daria,la multi ani sa cresti mare ,frumoasa si desteapta ....

sus

Denunta
Denise

Copii
Tyron.B: 18 ani, 1 luna
Imara Romina Luona: 13 ani, 6 luni
Amylyn: 19 ani, 4 luni

30.01.2003 9:00     citat 

multi ani traiasca dariuca noastra ...........sanatate multa ii doresc si celelalte vin de la sine ........mult succes in continuare

sus

Denunta
daniluca

30.01.2003 10:01     citat 

La multi ani!
Alexa te pupiceste si-ti doreste sa fii fericita, si cuminte si desteapata...si cam tot ce poate fii un om bun!
1001 pupici de la noi!

sus

Denunta
mamaluieric

Copii
Eric: 17 ani, 11 luni
Hanna: 14 ani, 7 luni

31.01.2003 12:35     citat 

vezi ca am baut o sampanie din aia pentru copii!
in sanatatea dariei!

sus

Denunta
georgia

Copii
Vlad Bogdan: 17 ani, 5 luni

31.01.2003 5:48     citat 

LA multi ani DARIA! SA cresti mare si frumoasa si sa le aduci parintilor multe, multe bucurii. Mii de pupici de la Vladut.

sus

Denunta
sumisa

Copii
Daria Ioana: 20 ani, 3 luni
Andrei Alexandru: 16 ani, 3 luni
Matia Stefan: 12 ani, 6 luni

31.01.2003 9:56     citat 

Multumesc tuturor fetelor pentru urari si celor care mi-au scris pe mail sau pe privat, si admin Parinti.com. pentru felicitare. I-am aratat Dariei care a fost foarte emotionata cand a vazut atatea mesaje si i-am spus ca toate sunt pentru ea.
Maine avem petrecere cu copii (Dumnezeu sa-mi dea putere:P). Oricum sunt toti niste scumpici. Invitatilor Dariei de la gradi le-am dat de luni niste invitatii facute de noi. Dragii de ei au fost toti asa de emotionati. Nu stiu cat de reusita va fi petrecerea, dar aceasta saptamana de asteptare a fost super pentru ei, cu tot felu de planuri, discutii care mai de care mai haioase (serioase am vrut sa zic). Azi dimineata cand am dus-o pe Daria la gradi s-au repezit la mine sa-mi spuna care mai de care cu ce se va imbraca si ce-i vor aduce Dariei. Sunt niste scumpi.
Ma gandeam ca noi am uitat sa ne bucuram si sa ne aratam atat de sincer bucuria.
Desi pentru mine efortul va fi mare (sper ca voi face fata) nu-mi pare rau vazandu-i pe ei atat de fericiti.

sus

Denunta
Cora

03.02.2003 6:33     citat 

Din nefericire, singura ce a uitat sa-i spuna Dariei "la multi ani!" a fost ...viitoarea soacra. tristfoarte fericit
Pt. ca nu am mai iesit aici, nu am mai vazut anuntul la aniversari si culmea! nici macar ca aveam notat in calendarul de pe computer. Am reinceput administrarea de Lecitina, dar vad ca efectele se mai lasa inca asteptate.zambet

Daria draga sa ma ierti, dar cu intirziere iti urez numai bine, sa fii sanatoasa si sa cresti frumos.trag cu ochiul

sus

Denunta
Sofie

04.02.2003 9:43     citat 

Lasa Codrule ca nu esti singura trist ...
La Multi Ani Daria, sa cresti mare, frumoasa, sanatoasa si sa ai parte de tot ce e mai bun si mai frumos in viata ... si sa o ajuti pe mami cu putzulica cel mic cind va ateriza, dar din cind in cind sa-i mai dai si dureri de cap ...cool

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: