· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Comunitate >Parinti din Romania > Este cineva din Targoviste pe acest site?
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  »
subiect nou  raspunde
autor Este cineva din Targoviste pe acest site?     
bilutza

Copii
Maria Daria: 16 ani
Andra Diana: 11 ani, 9 luni

30.08.2006 3:15     citat 

Ce plaja, nanny? Macar oleac' de raza de soare rad . Cat despre depresii - me too! foarte fericit plang sau sunt foarte trist Intotdeauna am zis ca mie mi-ar sade bine undeva cu mai mult soare: Hawaii, Ibiza, d'astea. foarte fericit Cu cocktailu' intr-o mana si cu soarele in ochi.

sus

Denunta
marypoppins_2

30.08.2006 5:12     citat 

----------
bilutza a scris:
Ce plaja, nanny? Macar oleac' de raza de soare rad . Cat despre depresii - me too! foarte fericit plang sau sunt foarte trist Intotdeauna am zis ca mie mi-ar sade bine undeva cu mai mult soare: Hawaii, Ibiza, d'astea. foarte fericit Cu cocktailu' intr-o mana si cu soarele in ochi.
----------

rad rad rad
Eu aleg California sau cumpar proprietatea uneia din Bali, ca am vazut pe un canal tv. ca vinde. foarte fericit
In alta ordine de idei... maine, cu ajutorul lui Dumnezeu suntem la Targoviste. Plecam cu masina, la ora 5 dis de dimi. prostit
Singura chestie... nu stiu cum s-o comporta Selena ca in ultima vreme e cam vomitacioasa cand o duc cu masina. Da' ii dau picaturi. foarte fericit
Sa speram ca va fi totul ok.
Niko, pregateste grataru'. rad

sus

Denunta
bilutza

Copii

30.08.2006 6:17     citat 

Fetelor, distractie maxima! Duminica venim si noi ca avem o cununie, dar plecam repejor ca mai avem una si in Pitesti. M-oi intalni si eu cu voi cand n-o sa mai fie pitica asa maraita si dependenta de mine.

sus

Denunta
NIKOLUSH

Copii
Maria : 18 ani, 6 luni
Gabriela: 19 ani, 8 luni

31.08.2006 7:12     citat 

Mary, te asteptam cu drag. Ai grija de bubulina! sper sa fie cald, astia asa au spus, ca vine caldura duminica.
Bilu, poate reusim s-a dam si de tine intr-o buna zi! foarte fericit

sus

Denunta
NIKOLUSH

Copii

12.09.2006 11:37     citat 

Hello! mamici instrainate, mai traiti? Ce va fac frumoasele? Noi am inceput deja gradinita! scot limba

sus

Denunta
marypoppins_2

12.09.2006 10:00     citat 

Draga Nicole, tin'te bine ca iar ma pregatesc sa vin la Targoviste. rad
Da' nu mai zic cand. Sa fie surprizaaaaaaaaaaa. cool

sus

Denunta
NIKOLUSH

Copii

13.09.2006 7:26     citat 

Mary, ma bucur ca ti-ai plnificat iar sa vi la Targoviste! Sper ca de data asta sa nu mai intervina nimic! trag cu ochiul

sus

Denunta
bilutza

Copii

09.10.2006 2:51     citat 

Nu mai ziceti nimic... V-ati intalnit? Cum a fost? S-au jucat piticutele impreuna?

sus

Denunta
NIKOLUSH

Copii

10.10.2006 7:55     citat 

Bilu, nu ne-am intilnit. trist Inca! Nu am mai primit nici un semmn de la Mary, cum de altfel nici de la tine. trist In ultima vreme am avut cam mult de lucru la munca si nici pe forum nu am mai reusit sa intru. plang sau sunt foarte trist Ce mai face Mariuta ta? A mea a inceput sa-l pronunte pe "r" si e asa incintata de sunetul scos ca il spune si cind nu trebuie! foarte fericit Iar Dia s-a apucat de puzzel-uri si mi-a umplut casa de cartoane! Da' face un puzzel de 63 de piese! sarut sarut mincaoar mama pe ea de disteapta! foarte fericit

sus

Denunta
bilutza

Copii

11.10.2006 9:04     citat 

Niko, Mariuta mea e binisor. Cred ca ne paste o raceala dar ii dam cu Oscilococcinum si ImmunoBaby sa nu ne imbolnavim. Nu prea mananca de vreo 4 zile, dar o las in pace... In rest, iesim doar in cartier la plimbare, nu am mai fost pe nicaieri...rutina ne mananca. trist Tati e super ocupat la serv....asa ca stam noi doua toata ziua...
Ai fete mari: puzzle.... Spor la strans cartonasele de prin casa foarte fericit .
Pupici la fete! sarut sarut sarut

sus

Denunta
marypoppins_2

26.10.2006 2:59     citat 

Cu plecaciuni la 'mneavoastra, vin si zic: am plecat din Targoviste, I'm back in bussines. rad Nicoleta, imi pare rau ca nu ne-am intalnit da' ma jur ca n-am putut. Am avut o gramada de treburi de rezolvat, am preferat sa stau si mai mult cu ai mei, ca pana la anu' e vreme lunga. Si deja mi-e dor.
Pot sa-ti spun ca nu mi-am vizitat nici gasca mea de prieteni in totalitate. Multi m-au sunat si mi-au facut critica. Dar... cred ca nu te-ai suparat.
Sper ca la anul sa stam mai mult si sa ne vedem.
Bine, eu visez sa mergem de Craciun, dar daca o vom face, vom sta doar cateva zile. sarut

sus

Denunta
dannig

Copii
RARES-MIHAI GRASU
: 20 ani, 7 luni

12.11.2006 6:45     citat 

salut! Corespund pe jumatate pt. ca acum locuiesc in Alexandria. Am stat in micro 6. Am terminat lic. Carabela in 1991. :)

sus

Denunta
dannig

Copii
RARES-MIHAI GRASU
: 20 ani, 7 luni

12.11.2006 6:48     citat 

apropo...am terminat la scoala 6. tu? am inteles ca parintii tai stau prin zona.

sus

Denunta
daniluca

13.11.2006 6:23     citat 

Fetelor scuze ca nu am mai dat un semn pe aici....vad ca aveti fun sic and vorbiti de Targoviste mi se face o pofta de numa numa....da din pacate daca voi care sunteti acolo va duceti odata la un an noi venim odata la trei...plang sau sunt foarte trist
Nu e dupa noi, ne costa in jur de 10000$ o calatorie si e greu sa te scormoni de banii astia in fiecare an....
Insa imi e dor de oras si de anumite locuri dragi mie...
Am locuit in micro XI deauspra de minion...dar e asa de ulta vreme ca nu-mi amintesc multe lucruri (sunt mancata deja de molii....)

sus

Denunta
NIKOLUSH

Copii

13.11.2006 8:19     citat 

Fetelor, care mai e viata voastra? A venit deja iarna pe la voi??? Dannig si Daniluca voi abia asteptati sa veniti la Targoviste, iar eu abia astept sa plec din Targoviste! Inafara de supermarket-uri, pe aici nu se mai construieste nimic! Si ma intreb totusi, de unde are lumea bani mereu de cumparaturi??? Stau aproape de XXL sI Kaufland, si mereu vad parcarile full!Ca sa nu ma calp pe picioare cu alti cumparatori sau gura casca merg la cumparaturi seara, dupa 18, ca se mai elibereaza, o idee!
Prin Alexandria nu am ajuns, chiar nu cunosc pe nimeni de pe-acolo! Nici macar in drumul nostru spre mare sau spre banat nu e! Iar de California... nici nu visez sa ajung vreodata! Cum o fi sa-ti fie dor de Targoviste??? Inafara de Chindia si Mitropolie nimic nu mai e cum a fost! Pe spatiul parcului de la hala(Daniluca sper ca-ti aduci aminte cit de mare era...)acum sunt blocuri ANL, un azil de batrini, unul de copii si mame abandonate, o biserica e gata de a fi terminata... Nu mai ai loc nici sa arunci un ac!
Marry, Bilu...voi nu mai spuneti nimic??? V-au ingatat sufletelele??? Noi, adica Maria, a facut intre timp 3 ani("mama ce succes'' - citat Cleopatra trag cu ochiul ) Diana e tot mai cocheta...am trecut de la puzzel de carton la cel pe PC, de la 63 de piese la 100, decupam si desenam intr-o veselie, avem fiecare sticla de parfum din care ne parfumam in fiecare dimineata inainte de a pleca la gradi...Maria o adora pe cleopatra, drept pentru care a invatat sa-l pronunte pe "r" intocmai ca si Cleopatra...
Ar mai fi multe de povestit, dar timpul ma preseaza, asa ca astept vesti de la voi inainte de a mai "vorbi" singura trag cu ochiul
sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: