· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Casnicie, familie >Casnicie, familie > Petitoare
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2  »
subiect nou  raspunde
autor Petitoare     
Cora

13.02.2003 9:00   Petitoare  citat 

HELP! Vreau sa-mi marit o prietena si nu mai stiu cu ce idei sa vin.surprinssurprins
Care stie un baiat bun, trecut de 30 de ani, cu ceva carte mai multa (fata are si o facultate terminata si lucreaza) si de familie bunicica macar.
Ma nu rideti ca-i treaba serioasa. Ma intereseaza propuneri in Prahova, Bucuresti sau Dimbovita, in special.trag cu ochiul

sus

Denunta
muztu

Copii
Eca
Peter

13.02.2003 9:51     citat 

M-ai facut sa zambesc Cora.rad
Din pacate nu cunosc nici un barbatel disponibil, dar sunt sigura ca fetele cunosc.

sus

Denunta
buburuza

Copii
MARK MULLER

13.02.2003 1:38     citat 

Cora, exista pe internet multe site-uri cu matrimoniale, eu stiu cauta si pe acolo, eu te-as ajuta cu mare placere dar este calel unga intre zona unde cauti tu si unde sunt eu.

Dar daca vrei?
succes.

www.index2000.ro
www.relatii.ro
www.star.ro
www.cupid.online.ro
www.flirturi.ro

[Modificat la data 13/2/2003 buburuza]

sus

Denunta
Carmella

13.02.2003 3:33     citat 

Eu stiu unu' chiar in Ploiesti, baiat buuuun-bun, da' mi se pare ca nu vrea sa se insoare. Da' prietena ta ce-are de nu s-a maritat pina acum ? Ca nu vreau sa-mi dau "baiatul" asa ... la oricine. E o partida prea buna zambet

sus

Denunta
Cora

13.02.2003 9:31     citat 

De fraiera ...a ramas pe dinafara la terminarea facultatii, cind draguta ei de colega de camera i-a "furat" logodnicul.trist
Din pacate nu a mai avut posibilitatea sa cunoasca oameni seriosi si ii este si ei teama sa mai incerce. Am reusit sa o cuplez cu un roman din Canada, dar tipul foarte neserios, au hotarit nunta, tot, dar habar nu avea cite acte trebuiesc si s-a plictisit sa astepte atita dupa ele si s-a carat in Ca fara nevasta ...de fapt asa am aflat ca el doar vroia nevasta romanca, nu conta insa cine si de unde.trist

Fata-i buna mai, e foarte harnica, curatica, familie buna, sint 3 fete la parinti, crescute cu bun-simt si bine educate. Are servici (cum am spus), apartamentul ei, si 32 de ani.scot limba

Carmella eu is interesata, tu?trag cu ochiul

sus

Denunta
Sofie

13.02.2003 9:46     citat 

Ba Codruto, vezi nu-l uita si pe "protejatul" nostru de pe site ... ca doar si el trebe' sa-si refaca viata ... bineinteles daca nu o deranjeaza situatia ...

sus

Denunta
SMOKY

14.02.2003 6:40     citat 

LASA MAI CA PROTEJATUL MAI TREBUIE SA-SI LINGA RANILE...CA ACUM N-AR LUA O DECIZIE BUNA....INCA ESTE AFECTAT DE SITUATIE....TREBUIE SA IASA SINGUR DIN ASTA SI APOI SA SE LEGE DE ALTCINEVA...
SI ..CORA...O FI PRIETENA TA CU SCOALA SI EDUCATA SI HARNICA..DAR SINT BAIETI SAU BARBATI FARA FACULTATE,OAMENI MUNCITORI SI CARE VOR O FAMILIE...SA LASE ASTA CU FACULTATEA CA O APUCA 42....NEMARITATA...TOT CU APARTAMENT...
SORRY CA NU CUNOSC PE NIMENI....DAR DACA SE INTIMPLA ITI DAU DE STIRE..........

sus

Denunta
cornelia

Copii
Alexander Wayne: 17 ani, 11 luni
Richard: 16 ani, 5 luni

14.02.2003 7:51     citat 

Daca tot suntem la petit .... eu am pe cineva care vrea sa faca o casatorie din interes cu o americanca. Unde locuiesc eu nu am gasit pe nimeni dar poate cele care sunteti in USA poate aveti pe cineva caruia ii trebuie niste bani

sus

Denunta
Cora

15.02.2003 4:53     citat 

Haide mai Sofie, nu o marit cu nici un protejat, lasa-ma in pace.scot limba

Mai Anda, facultatea am trecut-o ca "atuu", nu ca necesitate sau o cerinta a ei. Dar omul daca are oleaca mai multa carte, chiar daca nu o facultate, parca e oleaca mai "destept"si mai "luminat". Bine, e drept ca-s si unii cu studii superioare, care vorba lui mamaie "se pisa in mijjlocul sufrageriei", dar sper ca nu-mi veniti cu astfel de solutii.foarte fericitfoarte fericitfoarte fericitfoarte fericit

sus

Denunta
lumi12a

Copii
Lexi: 18 ani, 7 luni

17.02.2003 12:14     citat 

Sunteti fantastice!foarte fericitfoarte fericitfoarte fericitfoarte fericit

sus

Denunta
dunemaire

Copii
Timea Christiane: 17 ani, 4 luni

22.02.2003 11:53     citat 

am eu un prieten bun .. are 29 de ani , acuma face a doua facultate in timp ce lucreaza .. da'e din Alba. Anyone interested?zambet

sus

Denunta
Iris2002

10.04.2003 9:23   pai...  citat 

Am eu o prietena buna, care are 30 ani, si e din Cluj.... nu prea departe de Alba, nu?
Ce fel de om e prietenul tau, ce il intereseaza? Prietena mea e frumusica, trasa prin inel, desteapta (a terminat italiana-engleza, e profesoara acum), are simtul umorului... si nu a prea avut noroc la barbati, adica a dat peste neseriosi... e un om bun, o prietena de nadejde, asa ca... ce zici Dunemaire?

sus

Denunta
maudi

10.04.2003 11:44     citat 

Iris, la tine ma gindeam si eu, bine ca ai aparut zambet

sus

Denunta
ina_nz

Copii
Adrian: 17 ani, 4 luni
Maya: 11 ani, 4 luni

16.04.2003 5:33     citat 

Bata-va norocu sa va bata........am ras cu lacrimi la subiectul asta ba chiar i-am dat si sotzului fwd sa citeasca. Suntetzi de belea....si rolul de petzitoare va prinde de minune!!!
Si tot voiam eu sa ma apuc de agentzie matrimoniala........
Punem de o afacere?
rad rad rad

Si am si eu o prietena....33 de ani, draguta, profesoara de istorie, are o mandrete de baietel...clasa a 5-a, deshtept si bine educat. Tare mult mi-ar placea sa o vad capatuita...ca prea a suferit multe!

sus

Denunta
Cora

16.04.2003 6:08     citat 

rad rad rad Pai Ina, puna draga de agentia aia, sa le maritam pe femeilea astea macar in NZ, sa scapam de stresul asta. trag cu ochiul rad rad rad
Stai sa dau de comoara de sub casa si facem o filiala si in US. rad rad rad rad

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: