· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Administrative > Rugaminte
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4  »
subiect nou  raspunde
autor Rugaminte     
admin

17.06.2005 11:34     citat 

intr-adevar, necunoscand persoana destul de bine, s-ar parea ca au fost autoritare cuvintele lui Cora. cand colo...
cat despre restul discutiei, fara cuvinte.

sus

Denunta
gingiri_k

17.06.2005 11:53     citat 

----------
admin a scris:
intr-adevar, necunoscand persoana destul de bine, s-ar parea ca au fost autoritare cuvintele lui Cora. cand colo...
cat despre restul discutiei, fara cuvinte.
----------

Foarte interesant raspuns de la un administrator...
Admin, chiar ai vrut sa spui ceva? Daca da, ce ce nu spui clar?

Despre ce persoana e vorba?

sus

Denunta
nightwish

Copii
INGRID: 17 ani, 5 luni

17.06.2005 12:50     citat 

un cuvant: penibil!...si un altul: "femei"
...oricat ar fi de frumos, tot acolo se ajunge in final... ma refer la "chicken-isme" (sunt delicata, stiu) foarte fericit
grow up girls!

sus

Denunta
Cora

17.06.2005 6:50     citat 

----------
Minteuan a scris:
----------
Cora a scris:
eu zic sa incheiati subiectul... ..
----------

Pe mine tot ce s-a intimplat in ultimult timp m-a dezamagit.
Mi se pare un final cinic si autoritar...
----------

Daca cuvintele mele au fost luate doar ca venind din gura unui moderator atunci imi pare rau, dar e gresit. A fost si ramine parerea mea personala, a membrului Cora. Discutiile pe tema Planoristei mi s-au parut inutile din moment ce rugamintea i-a fost indeplinita... mi s-a parut ca restul arata doar ca un bocet dupa mort... si inclin sa cred ca nu m-am inselat dupa ce am citit ce discutii s-au purtat cit am dormit. surprins

Incercati sa nu-mi mai rastalmaciti si aste vorbe.

sus

Denunta
lilith1967

17.06.2005 7:31     citat 

hehehe.... se pare ca si eu apar acum doar la... galcevi.... imi aduc cu nostalgie foarte fericit aminte de vremea cand Plano isi anunta cu mare tam-tam retragerea de pe forum.... si topicul era un fel de corul... bocitoarelor (atunci am zis al preoteseleor... si s-au suparat fetele pe mine....da' eu am vrut sa fiu delicata, ca daca scriam ce mi-a venit initial la.... "tastatura"...)
Anyway, ideea e ca n-am venit aici sa celebrez banarea Planoristei (desi ea & co. vor crede asta) ci doar sa imi aduc aminte prostit

sus

Denunta
sotul_planoristei

17.06.2005 7:32     citat 

[quote=cora]mi s-a parut ca restul arata doar ca un bocet dupa mort... si inclin sa cred ca nu m-am inselat dupa ce am citit ce discutii s-au purtat cit am dormit. surprins [quote]

Dar tu esti sigura ca te inclini corect imediat dupa ce te-ai trezit din somn? prostit

sus

lilith1967

17.06.2005 7:35     citat 

[quote="sotul_planoristei"][quote=cora]mi s-a parut ca restul arata doar ca un bocet dupa mort... si inclin sa cred ca nu m-am inselat dupa ce am citit ce discutii s-au purtat cit am dormit. surprins ----------
citat:

Dar tu esti sigura ca te inclini corect imediat dupa ce te-ai trezit din somn? prostit
----------

ete fleosc!... domnia voastra cum de-a aparut asa de rapid?

sus

Denunta
Inny

17.06.2005 7:44     citat 

Atunci cind au 'disparut' de pe forum Cora, Sofie, ina... si am intrebat de ele, iar s-au stirnit discutii.
Acum, cind spunem ca ne pare rau ca au 'disparut' Nushi si Plano... normal ca iar apar discutii.

Sint 2 tabere... si e pacat ca s-a ajuns la asta. De fapt sint trei. Si eu fac parte din a treia, care tine cu ambele tabere! Asta nu inseamna ca bocesc dupa nimeni, ci pur si simplu ca ma intereseaza ce se intimpla cu persoanele respective!
De ce n-am voie sa spun ca-mi pare rau fara sa mi se spuna ca 'bocesc dupa mort'???????? Nu vreau sa se faca din subiectul asta un pro si/sau contra cuiva, ci doar imi spun si eu parerea... de simplu membru!

Si sper acu sa nu imi rastalmaciti vorbele...

sus

Denunta
Cora

17.06.2005 7:45     citat 

[quote="sotul_planoristei"][quote=cora]mi s-a parut ca restul arata doar ca un bocet dupa mort... si inclin sa cred ca nu m-am inselat dupa ce am citit ce discutii s-au purtat cit am dormit. surprins ----------
citat:

----------

dar parca nu erai roman... confuz... interesant...

sus

Denunta
lilith1967

17.06.2005 7:50     citat 

sa-mi sara oichii, manca-tz-as trag cu ochiul foarte fericit daca sotul_planoristei nu e una si aceeasi persoana cu ...... (iti plac, Carmen?) planorista....prea e cu motz!

sus

krista83

Copii
Patrick-Luis: 16 ani, 2 luni

17.06.2005 7:51     citat 

Eu nu styu de ce te legi la cap daca nu te doare?nu da satisfactie tuturor persoanelor care sunt pe acest site mai mult de comentarii fara sens si mahala decat sa afle noutatyin ceea le priveste pe ele si-n special pe cei mici.Si eu am primit un comentariu ...dar ma abtyn pt ca am intrat pe acest site pt a ma informa ,lucruri care ma ajuta in crestera lu bebe si nu sa dau curs la toate nemultumitele si pietroasele ,care in loc sa vad birna din ochiul lor vad batul din ochiul celorlalti.

sus

Denunta
Sofie

17.06.2005 10:25     citat 

----------
sotul_planoristei a scris:

prostit
----------

hihihi... acu' am priceput io de ce adevaratul confuz sot al planoarei - ala austriacu' - prefera sa-si petreaca uichendurile cu pretenii si sa mearga la concerte cu mamam si papa si prefera puloverashele lu' mamam si nu pe ale sotioarei multitalentata trag cu ochiul ...
planoarea mai are un sot, roman si ... buamba ... de sex feminin scot limba ... wow ... hihihi ...
uelcom tu za clab sotioara a planoarei rad rad rad ...

ps
Elsy, ai dreptate zambet ... unde-i planorista e distractie mare rad ...

sus

Denunta
Cora

17.06.2005 10:40     citat 

----------
Sofie a scris:
...
planoarea mai are un sot, roman si ... buamba ... de sex feminin scot limba ... wow ... hihihi ...
uelcom tu za clab sotioara a planoarei rad rad rad ...
...
----------

Informatii personale pentru sotul_planoristei

Sexul: feminin
Data inregistrarii: 17.06.2005

rad rad rad rad rad rad rad pe asta nu o observasem... Sofie ai fost totala!... rad rad rad rad

sus

Denunta
Carmella

18.06.2005 8:32     citat 

----------
anablandiana a scris:
Carmella...esti in confuzie ,nu la asta se referea simona cind a zis ca e cinic finalul, ci la asta:
----------
citat:
eu zic sa incheiati subiectul.
----------

----------

Recunosc ca am fost in confuzie, dar ce am scris ramine valabil. Sint foarte dezamagita de comportarea Planoristei ... a cerut sa i se stearga contul ca sa nu mai fie tentata sa intre aici, i s-a facut pe plac ... ma intreb pina unde o sa mergem cu subiectul asta, si daca vom termina vreodata cu adevarat cu el, daca Planorista nu va scapa de dependenta bolnava de site-ul asta si se va loga la infinit cu diverse nick-uri prostit E grav, domne, cind nu stii sa pleci cu fruntea sus de undeva ...

sus

Denunta
sotul_planoristei

20.06.2005 10:15     citat 

Daca Sotul_User = User atunci si Sotul_Corei = Cora? rad rad rad

Daca Sotul_Corei = Cora, asta e treaba ei rad , dar asta nu inseamna ca
sotul_Planoristei = Planorista.

Incep sa vad si eu ce logica buna aveti rad .

P.S. voi puteti sa credeti ce vreti, np trag cu ochiul .

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: