· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Generatii de copii parinti.com >Generatia 2003 > Clubul copiilor 2002 -2003
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  »
subiect nou  raspunde
autor Clubul copiilor 2002 -2003     
NIKOLUSH

Copii
Maria : 17 ani
Gabriela: 18 ani, 3 luni

18.07.2006 2:07     citat 

Banuiam eu ca in curtea gradinitei! Cred ca a fost o petrecere super! D in pacate, eu nu-mi permit sa inchiriez un clown plang sau sunt foarte trist .Da le fac eu pe clown-ul pina mor de ras rad Chiar ieri am fost la o prietena care are o pustoaica tot de vreo 4 ani ca cea mare a mea, si le-am gidilat, si le-am hirjonit de nu mai puteau nici sa respire de ris rad Atita cu pictatul nu stau prea bine trist iar de baloane nici nu-mi fac prea multe griji ca ele prefera acum sa-si umfle singure baloanele. Avem si noi luna viitoare petreceri...Nici nu stiu cum sa le organizez, ca una de Sf. Marie iar cealalta pe 24. Eh, ma descurc eu, ca doar sunt fata mare rad

sus

Denunta
aligator

Copii
Stefan: 17 ani, 4 luni
eliza: 13 ani, 1 luna

18.07.2006 2:15     citat 

nikolush - stai linistita. distractie mare...sunt convinsa ca va fi super..indiferent de varianta aleasa! foarte fericit
pupare..si sa cresteti mari! sarut

sus

Denunta
NIKOLUSH

Copii

19.07.2006 8:18     citat 

Ieri au fost mindrele mele la cumparaturi cu tati. Una vroia "cilnati", una pepenitza foarte fericit , si amindoua "polumb fielt" rad ... Bineinteles ca dupa plimbarea la piata au vrut in parc...si duse au fost...Au mai venit pe la 19,30, cind li s-a facut foame! trag cu ochiul Si, cum erau negre de nisip cum au intrat in casa, Diana s-a dezbracat in pielea goala foarte fericit Stia ca urmeaza dusul! Da' a fost simpatica foc! Ta-su nici nu apucase sa se descalte iar ea deja topaia pe linga cada foarte fericit Si cum Aly e mai grasa, se chinuia de zor sa-si dea chiloteii jos...si tipa de mama focului ca "vlea si ea baitza"!

http://pg.photos.yahoo.com/ph/dialnyko - poze cu mindrele

sus

Denunta
NIKOLUSH

Copii

20.07.2006 1:37     citat 

mai fetelor, vine grasa mea ieri de la cresa cu plasuta plang sau sunt foarte trist in mina...a facut pishu pe ea, mai pe intelesul tuturor exclamatie Cind am vazut m-am facut foc si para socat socat socat imi venea s-o string de git! Doarme acasa toata noaptea si nu face pe ea, iar la cresa intr-o ora se uda pina la git! Si credeti voi ca-mi zice frumoasa mea intrebare intrebare intrebare "a curs singura. n-am facut eu pishu!" M-a busit si risu' cind am auzit-o! Ce s-o mai cert daca n-a facut ea rad

http://pg.photos.yahoo.com/ph/dialnyko - poze cu mindrele

sus

Denunta
aligator

Copii

20.07.2006 6:45     citat 

nikolush - hai ca sunt niste dragute fetele tale. sa-ti traiasca si sa fie sanatoase! sarut
tati la volan - mama lui de nenorocit, dupa ce ca se baga pe rosu tot el face scandal!
stefi - uite tati! nenea ala e dragut, ne lasa sa trecem...il iubesc! rad

sus

Denunta
NIKOLUSH

Copii

26.07.2006 8:47     citat 

Luni dimineata am avut surpriza sa o duc pe Diana la gradi, iar gradi sa fie inchisa plang sau sunt foarte trist Am luat-o la servici pina pe la 10, cind a venit fata care o chem de obicei sa stea cu ele in astfel de situatii( sau cind sint bolnave). Dupaamiaza a dus-o sotu la parintii lui plang sau sunt foarte trist Nu prea mi-a convenit, ca ei stau la casa si covoare pe jos mai putine, mai ales pe holuri care sunt f. lungi si e cimentul rece de-ti ingheata picioarele...Nu va pot descrie ce plinsete mi-a tras Alexandra...Nici daca o bateam nu plingea asa... Mi se rupea sufletul cind o auzeam cum striga dupa sora-sa: " Dianaaaa, nu pleca... vin si eu cu tine la mamaia...Dianaaaa!" Mai aveam putin si plingeam cot la cot cu ea! plang sau sunt foarte trist Am incercat s-o impac si aproape reusisem, credeam eu.Credeam ca daca o duc in parc, sau ii cumpar ce-i place ei, daca ii pun desene la calculator sau ii dau voie sa se joace ea la calculator va uita de Diana...Degeaba trist ... Cind ti-e lumea mai draga mai baga cite una de genul: "Diana unde e?" Dimineata e cel mai rau, cind trebui s-o duc la cresa trist Ieri imi zicea ca nu vrea la Simona, educatoarea preferata de la cresa, ea vrea la mamaia Ana, adik unde e Diana... Si seara la culcare intinde mina in pat, in locul unde de obicei statea Diana, si intreaba de ea unde doarme... Nici nu am curaj sa pomenesc numele Dianei de fata cu ea...
MORALA: nu face-ti ca mine exclamatie Nu despartiti fratii, indiferent de situatie. Cel mai mult au de suferit copiii!

http://pg.photos.yahoo.com/ph/dialnyko

sus

Denunta
NIKOLUSH

Copii

28.07.2006 7:00     citat 

Ieri a fost veselie mare la soacra-mea in curte!Dupa 4 zile de despartire, s-a indurat sotu' si a dus-o s pe cea mica la ma-sa!E in zadar sa va povestesc ce reactie au avut cind s-au intilnit...Va spun doar ca din: "surioara mea iubita!", pupaturi si imbratisari nu s-au scos.Niciodata n-am vazut atita dragoste pe ele! Si desi nu prea era de acord, soacra-mea n-a avut ce face si a oprit-o si pe Aly la ea.Are noroc insa, ca azi ma duc dupa amindoua, deci prea mult n-o sa se "chinuie" cu ele! Nu v-am zis??? Pentru ea e un chin sa stea cu fetele, ca sunt mici!!!
Va mai scriu peste 2 saptamini, ca plecam in concediu.Tot atunci voi pune si poze noi.
Va pup, si aveti grija de minuni!

sus

Denunta
mondragona

Copii
Adrian: 16 ani, 11 luni
Maria Teodora: 15 ani, 3 luni

28.07.2006 8:54     citat 

Si noi vrem pe lista!
Adrian nascut pe 17 decembrie 2003 scot limba
Cel mai cel baietel!

sus

Denunta
NIKOLUSH

Copii

21.08.2006 8:17     citat 

Mondragona, bine ai venit p-aici! Dupa cum ai observat si tu, nu prea e agitatie! foarte fericit Ori e lumea in concediu, ori a uitat ca mai exista si acest subiect! plang sau sunt foarte trist Ti-am vazut puiutii, sunt niste scumpi!

http://pg.photos.yahoo.com/ph/dialnyko

sus

Denunta
aligator

Copii

21.08.2006 8:29     citat 

buna.
mai sunt si eu pe aici! trag cu ochiul
am fost ieri in parc si ne-am plimbat cu barca. stef a fost foarte incantat si se chinuia de zor sa vasleasca si el...e un dulce. zambet
pupici.

sus

Denunta
NIKOLUSH

Copii

21.08.2006 10:13     citat 

Hi, Ali!
Imi si imaginez ce figura avea Stef, cu vaslele in mina! rad rad rad

sus

Denunta
aligator

Copii

21.08.2006 10:18     citat 

iti spun eu...era transpirat tot! foarte fericit si concentrat! trag cu ochiul
pupici.

sus

Denunta
NIKOLUSH

Copii

04.09.2006 12:20     citat 

Mamici, unde umblati? Sunteti cumva cu pustii la gradi? foarte fericit

sus

Denunta
aligator

Copii

04.09.2006 1:13     citat 

mda..azi a inceput oficial grupa mica. cica a venit alba ca zapada...diseara aflu mai multe amanunte despre ce a fost azi la gradi...petrecere mare! foarte fericit

sus

Denunta
NIKOLUSH

Copii

04.09.2006 1:43     citat 

Ce frumos!!!!! Alba ca zapada!!! La noi, poate, doar baba cloanta sa vina trist Ca la noi in gradi nu se face nica moca plang sau sunt foarte trist Pina si pe Mos Craciun a trebuit sa-l platim ca sa vina la pustii nostrii! Astept miine povesti despre prima zi! foarte fericit

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: